Регіон:
+38 044 393 54 55 Написати нам

Замовлення приймаються: Цілодобово

Доставка: 10:00 до 22:00 щодня

Приймаємо до оплати

Вид доставки
Експрес Стандарт
0 товарів 0.00
Оплата в інтернет-супермаркеті Produktoff

 Готівкою
 Оплата здійснюється кур'єру при отриманні заказу на основі товарного/фіскального чеку, акта виконаних робіт.


 Оплата банківською карткою (VISA, MasterCard), безконтактним засобом GPay, Apple Pay через термінал кур'єра
 Розрахунок будь-якими платіжними картками, а також за допомогою смартфону NFC (для GPay, Apple Pay) через мобільний банківський термінал, який знаходиться у кур'єра, при отриманні заказу.


  Оплата через сайт за допомогою банківських карт (VISA, MasterCard) та платіжних інтернет-систем(GPay, електронні гроші,    гаманці)
Оплата можлива: банківською карткою (VISA/MC), Приватбанк24, GPay
При оформленні заказу в рядку "Оплата" оберіть "Інтернет-оплата VISA/MC, електронні гроші". Після оформлення заказу з Вами зв'яжеться наш консультант для його підтвердження. Після зборки заказу Вам на Email надійде лист, який містить посилання на оплату. Оплата через сайт відбувається через захищений сервер. Вам необхідно дотримуватись вказівок платіжної системи. Після зачислення грошових коштів  на наш рахунок, а це відбувається майже миттєво, ми доставимо Ваш заказ за вказаною адресою, в межах певного слоту/часу доставки.
Якщо у Вас нема можливості оперативно оплатити заказ після його зборки, Ви можете зробити передоплату відразу після офоомлення заказу на сайті. Для цього перейдіть за посиланням/кнопка - "Сплатити відразу", яка буде доступна після оформлення заказу. При цьому, якщо виникає переплата по заказу, вона буде зарахована на Ваш акаунт/кабінет і Ви зможете скористатись нею для оплати наступного заказу. Це  актуально переважно для віддалених Покупців, які знаходяться в інших країнах. 

 Безготівковий розрахунок для юридичних осіб (СПД)
Розрахунок проводиться у встановлені банком строки (як правило 1-2 банківських дня) згідно з виписаним рахунком. Після надходження грошових коштів на наш банківський рахунок відбувається відвантаження товару згідно з виписаними накладними. При отриманні товару Покупець  перевіряє відповідність товару, його зовнішній вигляд та комплектність. Після перевірки Покупцеві вручаються всі документи в оригіналі: рахунок-фактура, видаткова накладна, також, якщо це передбачено, надається гарантійний талон, технічний паспорт та інструкція з єксплуатації українською/російською/англійською мовою. У випадку, якщо товар відправляється в інше місто, всі супроводжуючі документи доставляються разом з товаром або відправляються окремою кореспонденцією за адресою, яка вказана Покупцем. При цьому, Покупець зобов'язан надати довіреність від організації Платника, яка підтверджує його повноваження на отримання товару. Виписка рахунку не означає безумовної резервації/бронювання товару на складі. Строк дії рахунку - 1 (один) банківський день.

 Безготівковий розрахунок для фізичних осіб
Проводиться через будь-яке відділення банку згідно з виписаним рахунком-фактурою. Рахунок-фактура надається по електронній пошті. Після оплати протягом 2-х банківських днів грошові кошти надходять на розрахунковий рахунок організації. Після надходження коштів на рахунок організації відбувається відвантаження товару. При отриманні товару Покупець зобов'язаний надати документ, що засвідчує особу. Після перевірки документів Покупець отримує товарний чек з печаткою та підписом Продавця, передаються оригінали документів (якщо вони передбачені): гарантійний талон, та інструкція з експлуатації українською/російською/англівйською мовою. У випадку, якщо товар відправляється в інше місто, всі супроводжуючі документи доставляються разом з товаром або відправляються окремою кореспонденцією за адресою, яка вказана Покупцем. 

 Накладений платіж (по всій території України) при відправленні  товара поштовою службою
УВАГА! Тільки для заказів, які містять непродуктові товарі або товари, за відправку яких Покупець прийняв не себе ризик за їх псування при транспортуванні .
Дана поштова послуга дозволяє купувати товари через інтернет та оплачувати їх при отриманні. Суть її полягає у наступному: Відправник, відправляючи товар, що замовили, доручає пошті видати даний товар Покупцеві тільки після виплати ним певної, заздалегідь обумовленої, суми грошових коштів. Після надходження товару на склад, адресату надсилається поштове повідомлення про отримання на його ім'я посилки. Якщо особа відмовляється платити за посилку або не приходить за нею протягом визначеного часу, тоді посилка відправляється назад Відправнику. Накладений платіж не доступний для спільних заказів, які містять товари із розділів "Продукти харчування, напої...", "Побутові товари", інші нон-фуд розділи каталога

ВАЖЛИВО!
Сума заказа може відрізнятися від суми, що заявлена на сайті, якщо:
- Формування заказа та його виконання відбувається в різні дні, в зв'язку зі змінами цін на товари 
- У випадку заміни відсутніх в магазині товарів на інші, аналогічні (заміна завжди узгоджується з Покупцем)
- За рахунок вагових товарів
​- За рахунок пакетів, в які пакується Ваш заказ
Графік Стандарт по місту
Харків
Сьогодні (13.06)
10:00 до 14:00 (недоступно)
14:00 до 18:00 (недоступно)
18:00 до 22:00 (недоступно)
Завтра (14.06)
10:00 до 14:00 (вільно)
14:00 до 18:00 (вільно)
18:00 до 22:00 (вільно)
Післязавтра (недоступно)
Наступні дні (недоступно)